Ο Αντιπεριφερειάρχης της Π.Ε. Γρεβενών Ιωάννης Τσακνάκης και η Περιφέρεια Δυτικής Μακεδονίας εύχεται καλή επιτυχία στον συντοπίτη μας Μίλτο Τεντόγλου! Μίλτος Τεντόγλου: Μία ακόμη νίκη πριν τους Ολυμπιακούς Αγώνες Αρνήθηκε ευγενικά τη θέση του Σημαιοφόρου στους Ολυμπιακούς Αγώνες Παρίσι 2024 ο Μίλτος Τεντόγλου Μίλτος Τεντόγλου: Με 8.42μ νικητής στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Γρεβενα Συγχαρητήριο μήνυμα Αντιπεριφερειάρχη Γρεβενών στον δικό μας Μίλτο Bymedia-news Published on 4 Μαρτίου 2024 Share Tweet Συγχαρητήριο μήνυμα Αντιπεριφερειάρχη Γρεβενών στον δικό μας Μίλτο. Continue Reading You may also like... Ο Αντιπεριφερειάρχης της Π.Ε. Γρεβενών Ιωάννης Τσακνάκης και η Περιφέρεια Δυτικής Μακεδονίας εύχεται καλή επιτυχία στον συντοπίτη μας Μίλτο Τεντόγλου! Μίλτος Τεντόγλου: Μία ακόμη νίκη πριν τους Ολυμπιακούς Αγώνες Αρνήθηκε ευγενικά τη θέση του Σημαιοφόρου στους Ολυμπιακούς Αγώνες Παρίσι 2024 ο Μίλτος Τεντόγλου Μίλτος Τεντόγλου: Με 8.42μ νικητής στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Related Topics:miltos, tsaknakis, Τεντόγλου