Connect with us

ΣΕΙΡΗΝΕΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – Ο.Φ.Η 0-3 – Κοίταξαν στα μάτια τον ΟΦΗ για 60 λεπτά οι ΣΕΙΡΗΝΕΣ

Αθλητικα

Οι Σειρήνες μπήκαν δυνατά στην αναμέτρηση, κέρδισαν πολλές μονομαχίες και κράτησαν αποτελεσματικά τον ΟΦΗ μακριά από την εστία τους ενώ άγγιξαν και το γκολ αλλά το σουτ της Situma από καλή θέση κατέληξε ελάχιστα άουτ!
Στο δεύτερο ημίχρονο, το σκηνικό δεν άλλαξε με την ομάδα μας να μην επιτρέπει στον ΟΦΗ να δημιουργήσει φάσεις.
Ο ΟΦΗ ευτύχησε να προηγηθεί στο 60ο λεπτό, πέτυχε δεύτερο τέρμα 15 περίπου λεπτά αργότερα και στις καθυστερήσεις πέτυχε και τρίτο τέρμα για το τελικό 0-3.
Αρχική 11αδα: Μπουρτούνη(Τ), Φραγκοπούλου, Μουρατίδου, Dorcas, Sousa, Κελεμένι, Μπούκα, Κωσταρέλα, Situma, Βλάχου, Τάσιου
Αλλαγές: Δάδιου, Στεργιούλα, Πατσιούρα
Φωτογραφίες credit: Xristos Dimadis