Connect with us

Εξελέγησαν τα τοπικά κομματικά όργανα της ΝΔ

Γρεβενά

Εξελέγησαν τα τοπικά κομματικά όργανα της ΝΔ

Μαγάλη ήταν η συμμετοχή των μέλλων της ΝΔ που προσήλθαν την Κυριακή στις κάλπες για να ανεδείξουν τα κομματικά όργανα του νομού.

Νο.Δ.Ε. Γρεβενών

1 Τεντόγλου Λεωνίδας 228

(Ο μοναδικός υποψήφιος)

Μέλη για την Νο.Δ.Ε. Γρεβενών

Εκλέγονται

1 Χαριζόπουλος Ευάγγελος Ιωάννης 214

2 Γκάνη Ιωάννα Θεμιστοκλής 176

3 Στόκας Ηλίας Νικόλαος 165

4 Μέντζιος Κωνσταντίνος Νικόλαος 159

5 Γιαννακόπουλος Ιωάννης Χρήστος 127

6 Πέτρου Στέργιος Γεώργιος 105

7 Γερομίχος Ελευθέριος Βασίλειος 98

8 Καψή Μαρία (Μάνια) Δημήτριος 85

9 Μπόζιαρη Ελένη Ευάγγελος 84

Αναπληρωματικοί

1 Αναγνώστου Αθανάσιος Χρήστος 70

2 Ντόνας Δημήτριος Κωνσταντίνος 70

3 Τσιφόπουλος Παναγιώτης Γεώργιος 70

4 Φαρμάκη Αφροδίτη Ευάγγελος 62

5 Τζάτζης Κωνσταντίνος Αριστοτέλης 59

6 Τσακμακόπουλος Γεώργιος Ιωάννης 57

7 Ντούνας Αλέκος Γεώργιος 42

8 Σαββίδης Ιωάννης Σταύρος 36

9 Ηλιάδης Στέφανος Μιχαήλ 27

10 Ταμπούκας Αδάμ Θωμάς 20

Σύνεδροι

Εκλέγονται:

1 Χαριζόπουλος Ευάγγελος Ιωάννης 166

2 Σταυρόπουλος Παναγιώτης Γεώργιος 160

3 Ουζουνίδης Σάββας Κωνσταντίνος 152

4 Πέτρου Αικατερίνη Χρήστος 52(με πόσοστοση)

Αναπληρωματικός:

1Κόραβος Βάιος Ελευθέριος 114

Πρόεδροι Δημ.Τ.Ο. Γρεβενών

1 Κωδουνάς Δημήτριος Ιωάννης 309

(Ο μοναδικός υποψήφιος)

Όλοι οι υποψήφιοι εκλέγονται

κατά αλφαβητική σειρά:

1 Ζαρκογιάννη Αλεξία Δημήτριος 31

2 Καγκελάρης Νικόλαος Δημήτριος 51

3 Ματέρης Χαράλαμπος Χρήστος 78

4 Μπαχτσεβάνος Γεώργιος Ευθύμιος 13

5 Ουζουνίδης Σάββας Κωνσταντίνος 273

6 Περικλής Δημήτριος Ευάγγελος 68

7 Πετσούλης Δημήτριος Γεώργιος 78

8 Πλακίδας Στέφανος Ηρακλής 95

9 Πλιάτσικα Σοφία Αθανασίου 211

10 Ρεϊζή Δέσποινα Ευάγγελος 53

11 Σκόδρας Στέλιος Βασίλειος 122

12 Στεφοπούλου Παρασκευή Κωνσταντίνος 118

13 Τσιουμέλας Αθανάσιος Κωνσταντίνος 206

Πρόεδροι Δημ.Τ.Ο. Δεσκάτης

1 Λαβός Ιωάννης Κωνσταντίνος 28

(Ο μοναδικός υποψήφιος)

Μέλη Δημ.Τ.Ο. Δεσκάτης

1 Βλαχόπουλος Ευθύμιος Δημήτριος 6

2 Δαρδούμπας Αθανάσιος Ευριπίδης 7

3 Ζαρζάκης Αθανάσιος Δημήτριος 5

4 Θεοδωράκης Δημήτριος Απόστολος 13

5 Κοντός Παύλος Κωνσταντίνος 11

6 Λάμαρη Ζαχαρούλα Ιωάννης 19

7 Μπαρμούτα Μαρία Αθανάσιος 11

8 Μπικέρης Δημήτριος Δημήτριος 9

9 Παπαχρήστος Κωνσταντίνος Χρήστος 14

Continue Reading
You may also like...

Δημοφιλή νέα

Facebook

APXH